منو

رویه‌های بازگرداندن کالا

هدف اصلی حمکو یدک رضایت کامل مصرف‌کننده است که بر همین اساس خریداران می‌توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به حمکو یدک مسترد نمایند.

کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد.

لطفاً قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت در نوع کالا، رنگ کالا و گارانتی درج شده می‌بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی حمک یدک اطلاع دهید.
“لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال حمکو نباشد در هیچ صورتی از سمت حمک یدک استرداد نخواهد شد. ”

 

کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل، کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی و یا خراشیدگی آن را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی حمکو یدک اطلاع دهد و طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم حمکو یدک جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.
شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید حمکو یدک نخواهد بود و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در این صورت کلیه هزینه‌های جابجایی به عهده خریدار خواهد بود.

3- بازگشت محصول خریداری‌شده به حمکو یدک جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار است. لازم به ذکر است جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی‌ است. همین‌طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی و در شرایط اولیه خود ارسال گردد. (حمکو یدک مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.)

پرداخت هزینه برگشت کالا

به هر دلیلی که اثبات شود اشتباه از سوی حمکو یدک بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می‌توانید به صورت پس کرایه کالا را به حمکو یدک برگشت دهید.
در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی حمکو یدک، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار است.

فیلتر بر اساس شهر محصول
حمکو یدک | مرکز تخصصی فروش قطعات خودرو
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
حمکو یدک | مرکز تخصصی فروش قطعات خودرو